Vývoj a výroba elektroniky

Vývoj a výroba elektroniky na zakázku. Široké spektrum vývoje a výroby pokrývá oblasti od jednoduchých zařízení až po zařízení pro řízení složitých technologických celků. Pro naše zákazníky zajišťujeme výrobu prototypů, nultých sérií i sériovou výrobu vyprojektovaných zařízení.

Co nabízíme

Ve vývoji a výrobě elektroniky máme více jak 30-ti leté zkušenosti. Umíme navrhovat zažízení analogové i digitální a to počínaje návrhem funkcionality, návrhem elektronického schématu, návrhem desky plošného spoje až k samotné výrobě. Ať už se jedná o funkční prototyp, který Vám předáme do Vaší výroby anebo zajištění sériové výroby v řádu tisíců kusů, včetně managementu výroby, oživení, otestování, logistiky a dodání až ke koncovému odběrateli.

Certifikace

certificate-icon

LOXONE Silver Partner

certificate-icon

UBIQUITI Certified Admin

certificate-icon

EPSON Authorized Partner

certificate-icon

XEROX Authorized Reseller

certificate-icon

CISCO Registered Partner

certificate-icon

D-LINK VIP+ Partner

certificate-icon

LENOVO Business Partner

certificate-icon

DELL Preferred Partner

certificate-icon

HP Business Partner

certificate-icon

Microsoft OEM System Builder

certificate-icon

ESET Gold Partner

certificate-icon

KERIO Preferred Partner

Partneři

S našimi partnery a dodavateli nás pojí dlouhodobé partnerství, které je zárukou kvality poskytovaných služeb. Společně spolupracujeme na tom, aby naše služby pro Vás byly co nejlepší.

Projekty

Reference

 • ADC Systems pro naši audio firmu vyrábí produkty, které se dostávají až k největším světovým hudebním kapelám současnosti. Spoléhají se na ně interpreti, kteří vyprodávají na svých turné stadiony a nároky na kvalitu zpracování jsou tedy extrémní. ADC nejen že tyto nároky dlouhodobě plní, ale aktivně hledá cesty jak procesy stále zlepšovat. A to vše s filozofií, že základem úspěšné spolupráce jsou přátelské vztahy i trocha legrace :)

  Pavla Karon

  jednatelka Distortion INC s.r.o.

 • S ADC Systems spolupracujeme již přes 14 let, především v oblasti vývoje elektroniky na zakázku. V posledních letech naší spolupráci dominuje především GPS sledování vozidel pomocí řešení ADC Tracker. Velmi oceňujeme odbornost a flexibilitu, se kterou v ADC není téměř nic nemožné.

  Pavel Sova

  ředitel IT-Insignia s.r.o.

 • Nalezení spolehlivého a stabilního partnera v oblasti vývoje HW bylo pro naši společnost strategickým úkolem. Naše dlouholetá spolupráce s ADC Systems tudíž dokazuje, že se nám tento úkol podařilo zdárně vyřešit. Nejvíce oceňujeme osobní, vstřícný a nápaditý přístup při řešení nejen standardních problémů.

  Ing. Jindřich Zoubek, MBA

  manažer obchodu a člen představenstva

 • S ADC Systems  spolupracujeme na vývoji a dodávkách elektronických zařízení již desítky let. Za tu dobu jsme dodali s jejich spoluprací statisíce výrobků pro potápěče do celého světa. Protože v potápění je bezpečnost vždy na prvním místě, potřebujeme 100% spolehlivého partnera. A tím ADC pro nás je.

  Ing. Lucie Šmejkalová

  jednatelka Divesoft, LLC

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům!

Rádi se o Vás postaráme, ať už jste velká korporace, malá firma nebo jednotlivec. Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme zpět. Pokud si nejste jistí, jaké řešení je pro Vás nejvhodnější, rádi Vám poradíme!

Uveďte prosím jméno

Uveďte prosím příjmení

Uveďte prosím adresu

Uveďte prosím telefon

Uveďte prosím e-mail

Uveďte prosím typ služby

Invalid Input

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

30year